Dieter Janssens
directeur
0470 89 27 05
dieter.janssens@academienijlen.be

Kim Moureau
secretariaat
secretariaat@academienijlen.be

Leen Kerstens
personeelsadministratie
personeel@academienijlen.be

Philippe Geurden
leerkracht Schilderkunst & coördinator logistiek
philippe.geurden@academienijlen.be

Katrien Hendrickx
leerkracht Beeldatelier
katrien.hendrickx@academienijlen.be

Luc Jacops
leerkracht Beeldatelier, Digitaal beeldatelier & initiatie-atelier
luc.jacops@academienijlen.be

Fien Jorissen
leerkracht Beeldatelier
fien.jorissen@academienijlen.be

Laurine Keustermans
leerkracht Beeldatelier & Levend model
laurine.keustermans@academienijlen.be

Ben Peeters
leerkracht Beeldatelier, Digitaal beeldatelier, Tekenkunst & pedagogische coördinatie
ben.peeters@academienijlen.be

Pieter-Jan Peeters
leerkracht Digitaal Beeldatelier & fotokunst
pieter-jan.peeters@academienijlen.be

Rose van Bergen
leerkracht Beeldatelier, initiatie-atelier, Levend model & pedagogische coördinatie
rose.van.bergen@academienijlen.be

Vera Van hoeij
leerkracht Keramiek
vera.van.hoeij@academienijlen.be

Christl Van Puijenbroeck
leerkracht Beeldatelier, Initiatie-atelier, Levend Model, Schilder- en  Tekenkunst 
christl.van.puijenbroeck@academienijlen.be

Sarah Vanbelle
Leerkracht Beeldatalier
sarah.vanbelle@academienijlen.be