Dieter Janssens
directeur
0470 89 27 05
dieter.janssens@academienijlen.be

Kim Moureau
administratief medewerker
secretariaat@academienijlen.be

Mi Daniels
leerkracht Keramiek
daniels.mi@academienijlen.be

De Wilde Joke
leerkracht Beeldatelier & Fotokunst
joke.de.wilde@academienijlen.be 

De Wolf Laura
leerkracht Beeldatelier
laura.de.wolf@academienijlen.be

Philippe Geurden
leerkracht Schilderkunst & Tekenkunst
philippe.geurden@academienijlen.be

Katrien Hendrickx
leerkracht Beeldatelier
katrien.hendrickx@academienijlen.be

Fien Jorissen
leerkracht Beeldatelier
fien.jorissen@academienijlen.be

Laurine Keustermans
leerkracht Beeldatelier 
laurine.keustermans@academienijlen.be

Ben Peeters
leerkracht Beeldatelier & Digitaal beeldatelier
ben.peeters@academienijlen.be

Pieter-Jan Peeters
leerkracht Digitaal beeldende kunst & fotokunst
pieter-jan.peeters@academienijlen.be

Vera Van hoeij
leerkracht Keramiek
vera.van.hoeij@academienijlen.be

Luc Van Malderen
ict-coördinator
ict@academienijlen.be

Christl Van Puijenbroeck
leerkracht Levend Model & Tekenkunst 
christl.van.puijenbroeck@academienijlen.be

Merel Verschaeren
leerkracht Keramiek & coördinator cross-over
merel.verschaeren@academienijlen.be